Healthz (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: ID
ar: المعرف ID

en: Provider
ar: المزود

en: File system
ar: نظام الملفات

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
