Healthz (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: ID
eu: IDa

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: File system
eu: Fitxategi sistema
