Healthz (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Status
pt: Estado

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Provider
pt: Fornecedor

en: File system
pt: Sistema de ficheiros

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
