Height Equalizer (1.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Custom
am: ብጁ

en: Add rule
am: መመሪያ ጨምር
