Height Equalizer (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Remove
ar: إزالة

en: Label
ar: التسمية

en: Custom
ar: مخصّص

en: Add rule
ar: أضف قاعدة
