Height Equalizer (1.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Add rule
be: Дадаць правіла
