Height Equalizer (1.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Label
ca: Etiqueta

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Add rule
ca: Afegeix la regla
