Height Equalizer (1.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Remove
de: Entfernen

en: Label
de: Beschriftung

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Add rule
de: Regel hinzufügen

en: CSS Selector
de: CSS-Selektor

en: CSS selector
de: CSS-Selektor

en: No rules added yet.
de: Noch keine Regeln hinzugefügt.
