Height Equalizer (1.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Label
el: Ετικέτα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Add rule
el: Προσθήκη ρόλου
