Height Equalizer (1.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Custom
eo: Propra

en: Add rule
eo: Aldonu regulon
