Height Equalizer (1.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Custom
es: Personalizado

en: Add rule
es: Agregar regla

en: CSS Selector
es: Seleccionador de CSS

en: CSS selector
es: Selector CSS
