Height Equalizer (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Label
et: Nimetus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Add rule
et: Lisa reegel
