Height Equalizer (1.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Add rule
eu: Gehitu araua
