Height Equalizer (1.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Custom
fi: Oma

en: Add rule
fi: Lisää sääntö
