Height Equalizer (1.0.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Remove
fr: Retirer

en: Label
fr: Libellé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Add rule
fr: Ajouter une règle

en: CSS Selector
fr: Sélecteur CSS

en: CSS selector
fr: Sélecteur CSS
