Height Equalizer (1.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Label
he: תווית

en: Custom
he: מותאם

en: Add rule
he: הוספת כלל
