Height Equalizer (1.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Label
hi: लेबल

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Add rule
hi: नियम जोडें
