Height Equalizer (1.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Remove
id: Hapus

en: Custom
id: Tersuai

en: Add rule
id: Tambahkan aturan

en: CSS selector
id: Pemilih CSS
