Height Equalizer (1.0.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Remove
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Custom
it: Personalizzato

en: Add rule
it: Aggiungi regola
