Height Equalizer (1.0.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Remove
kk: Өшіру

en: Label
kk: Атауы

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Add rule
kk: Заңды құру
