Height Equalizer (1.0.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Remove
nn: Fjern

en: Label
nn: Etikett

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Add rule
nn: Legg til regel
