Height Equalizer (1.0.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Custom
ru: Собственная

en: Add rule
ru: Добавить правило

en: CSS Selector
ru: Селектор CSS
