Height Equalizer (1.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Add rule
sk: Pridať pravidlo
