Height Equalizer (1.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Label
sl: Oznaka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Add rule
sl: Dodaj pravilo
