Height Equalizer (1.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Label
sv: Etikett

en: Custom
sv: Anpassad

en: Add rule
sv: Lägg till regel
