Height Equalizer (1.0.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Add rule
ast: Amestar regla
