Height Equalizer (1.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Custom
gl: Personalizado

en: Add rule
gl: Engadir regra
