Height Equalizer (1.0.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Label
is: Merking

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Add rule
is: Bæta við reglu
