Height Equalizer (1.0.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Label
ku: پێناس

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Add rule
ku: یاسا زیاد بکە
