Height Equalizer (1.0.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Custom
lt: Savitas

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę
