Height Equalizer (1.0.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Custom
pl: Własne

en: Add rule
pl: Dodaj regułę

en: CSS Selector
pl: Selektor CSS

en: CSS selector
pl: Selektor CSS
