Height Equalizer (1.0.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Label
ro: Etichetă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Add rule
ro: Adaugă o regulă
