Height Equalizer (1.0.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Label
tr: Etiket

en: Custom
tr: Özel

en: Add rule
tr: Kural ekle

en: CSS selector
tr: CSS seçici
