Height Equalizer (1.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Label
uk: Мітка

en: Custom
uk: Власний

en: Add rule
uk: Додати правило

en: CSS Selector
uk: Селектор CSS
