Height Equalizer (1.0.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Label
vi: Nhãn

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Add rule
vi: Thêm quy tắc
