Height Equalizer (1.0.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Label
bg: Заглавие

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Add rule
bg: Добавяне на правило
