Height Equalizer (1.0.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Label
bs: Oznaka

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Add rule
bs: Dodaj pravilo
