Height Equalizer (1.0.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: Label
cs: Popisek

en: Custom
cs: Vlastní

en: Add rule
cs: Přidat pravidlo
