Height Equalizer (1.0.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Add rule
hr: Dodaj pravilo
