Height Equalizer (1.0.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Add rule
km: បន្ថែម​ច្បាប់
