Height Equalizer (1.0.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Label
lv: Etiķete

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Add rule
lv: Pievienot likumu

en: CSS Selector
lv: CSS selektors
