Height Equalizer (1.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Custom
oc: Personalizat

en: Add rule
oc: Apondre una règla
