Helpdesk Integration (1.0.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
