Helpdesk Integration (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: enabled
ku: چالاکە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Category
ku: پۆل

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Attachments
ku: پاشکۆکان
