Helpdesk Integration (1.1.3) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Author
ast: Autor

en: disabled
ast: desactiváu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: default
ast: predefiníu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Users
ast: Usuarios

en: Attachments
ast: Axuntos
