Helpdesk Integration (1.1.4) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: default
el: προεπιλογή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Send
el: Αποστολή

en: Desc
el: Φθί

en: Users
el: Χρήστες

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
