Helpdesk Integration (1.1.5) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: disabled
bg: деактивиран

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: default
bg: по подразбиране

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Comment
bg: Коментар

en: Send
bg: Изпрати

en: Users
bg: Потребители

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Apply
bg: Търси
