Helpdesk Integration (1.1.8) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Author
is: Høvundur

en: disabled
is: óvirkjað

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: default
is: standard

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Comment
is: Viðmerking

en: Users
is: Brúkarar

en: Attachments
is: Viðfesti

en: Machine name
is: Maskinnavn
