Helpdesk Integration (2.0.10) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: enabled
nn: aktivert

en: Author
nn: Forfattar

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: default
nn: standard

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Comment
nn: Kommentar

en: Users
nn: Brukarar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Deleted
nn: Sletta

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -
