Helpdesk Integration (2.0.10) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Status
ug: ھالەت

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: ,
ug: ،

en: Send
ug: يوللاش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
